İçeriğe geç

50 languages

languages

50 languages

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
20 Temmuz 2012 Cuma

Aynı anda birden fazla yabancı dil öğrenmeye ne dersiniz? 50 languages adlı uygulama ile sadece bir değil 50 farklı yabancı dili öğrenebileceksiniz. Ücretsiz olan bu uygulama seviyelere göre 30 ders içeriyor.

Öğrenmek istediğiniz dili kendi ana dilinizde öğrenme imkanı sunan bu uygulamanın içerdikleri; Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bosnian Bulgarian Chinese Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese

Diğer dil uygulamalarının aksine 50 farklı dili tek bir çatı altında toplamasıyla Android Market’te en çok indirilenlerden biri olan 50 languages Android’in 1.6 ve üzeri sürümlerde sorunsuzca çalışıyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler