İçeriğe geç

Android Wear Uygulaması

Android-Wear_uygulaması_manşet

Android Wear Uygulaması

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
17 Temmuz 2014 Perşembe

Google’ın giyilebilir cihazlar için geliştirdiği işletim sistemi Android Wear‘ın resmi uygulaması Google Play Store‘da yerini aldı.

Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabileceği belirtilen Android Wear için geçtiğimiz günlerde Google tarafından hazırlanan sayfa ile telefonunuzun uyumlu olup olmadığını da öğrenebilmekteydiniz. Android piyasasındaki cihazların sadece yüzde 25′inin desteklediği Android Wear işletim sisteminin birçok cihaz ile kullanılmaması kullanıcıların ümitlerini suya düşürmüştü.

Kısa süre önce mağazada yerini alan uygulama ile akıllı saatinizi veya diğer giyilebilir cihazınızı telefonunuz ile etkileşimli olarak kullanmanıza yarıyor. Bluetooth üzerinden eşleyerek bildirim ayarları gibi farklı kontrol ve düzenlemeleri yapabildiğiniz bu uygulama 8.6MB büyüklüğünde. Android işletim sistemine sahip cihazınıza Android Wear uygulamasını ücretszi olarak yükleyebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler