İçeriğe geç

Angry Birds Go iOS

angry_birds_go_big

Angry Birds Go iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
11 Aralık 2013 Çarşamba

Mobil dünyanın en popüler ismi olan Angry Birds, farklı formatlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. Rovio’nun kızgın kuşları, yeşil domuzcukları bu kez pistlerde alt etmek için kıyasıya bir mücadeleye girişiyor.

Bir tür yarış oyunu olan Angry Birds Go’da önceki oyunlardan bildiğimiz tüm karakterler yine kayıpsız bir şekilde yer alıyor. Buna domuzcuklar da dahil tabi. Üç boyutlu grafiklerle bezeli nefes kesen bir yapım gibi duran Angry Birds Go’da geliştirmeler ile kullandığımız araçta modifikasyonlar yapmak veya yeni araçlar satın almak da olanaklı.

Angry Birds için geliştirilmiş ilk 3D oyun oluşuyla da önem taşıyan Angry Birds Go’da çok sayıda yarış pisti, akrobasi yolları, hava pistleri ve offroad güzergahları  yer alıyor. Ayrıca Angry Birds Star Wars 2 ile birlikte duyurulan TELEPODS özelliği bu oyunda da destekleniyor. Telepods figürlerini oyunun içine aktarabiliyorsunuz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Yorum yok

Bu yazıdan bahsedenler

  1. Angry Birds Go Çıktı. Hemen İndirin! » TeknoTwit | Mobil Gündem

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler