İçeriğe geç

Asphalt 7 Heat

asphalt_7_heat_big

Asphalt 7 Heat

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
03 Mayıs 2013 Cuma

Telefonunuzda 3D grafiklerin sınırlarını zorlayan yarış oyunlarının başarılı temsilcilerinden olan Asphalt, Gameloft’un son gözdelerinden. Yüksek çözünürlüklü 3D grafiklerinin yanı sıra, özellikle de oynanabilirlik konusunda tam not almayı başaran ender mobil araba yarışı oyunlarından biri oluşuyla dikkat çekiyor.

Miami, London, Paris, Hawai gibi yerlerde geçen 15 farklı pist ve Ferrari, Aston Martin, Lamborghini gibi markaların 60′dan fazla özel tasarlanmış aracı ile zenginleştirilen oyunun senaryosu da bir hayli dolu. Oyundaki özel nesneleri ve yer alan araçların tamamını oynanabilir hale getirmek için epey çaba sarfetmeniz gerekmekte. Tabi bu sandığınız kadar da kolay olmayacak.

Oyunun dikkat çekici diğer ayrıntıları arasında 11 ayrı dil desteği, 70’den fazla ön tanımlı yarış, 5 kişiye kadar yerel ağ üzerinden veya internet  üzerinden multiplayer desteğini sıralayabiliriz.

Fiyat: 2.00TL


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler