İçeriğe geç

Batman: Arkham Origins iOS

Batman_Arkham-Origins_mobil_oyun_manşet

Batman: Arkham Origins iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
23 Ağustos 2014 Cumartesi

Warner Bros ve Nether Realm işbirliği ile geliştirilen Batman: Arkham Origins’de harika bir oyun sizleri bekliyor. Bilgisayar ve konsollar için yayınlanmasının yanında mobil cihazlar içinde sunulan bu oyunda bizleri etkileyici bir hikaye karşılıyor. Bane, Deadshot ve daha birçok farklı suçlulara karşı mücadele edeceğiniz bu oyunun grafikleri de dikkat çekiyor.

Farklı kostümlerin yer aldığı Batman: Arkham Origins’de yükseltmeler de bulunuyor. Bu sayede gücünüzü daha arttırabilir ve düşmanlarınıza karşı daha güçlü olabilirsiniz. Yapacağınız farklı kombolar ile daha etkili olabileceğinizi de belirtelim. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oyun içi satın alımların yer aldığı Batman oyununda sizde çok eğlenebileceksiniz.

iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza Batman: Arkham Origins adındaki oyunu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler