İçeriğe geç

Birzzle Fever iOS

Birzzle-Fever_manşet

Birzzle Fever iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
02 Temmuz 2014 Çarşamba

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride gibi birçok farklı başarılı yapımın sahibi olan Halfbrick’in yayımladığı ve Enfell’in geliştirdiği başarılı oyunlardan biri olan Birzzle Fever’de sevimli kuşlarla keyifli bir macera sizleri bekliyor. Birzzle Pandora oyunun devam oyunu olarak gösterilen bu oyunda yenilenen ve iyileştirilen bir oynanış bulunuyor.

Oyunda amacımız çok basit. Üç veya daha fazla aynı renkteki kuşları eşleştirmemiz gerekiyor. Benzeri gibi birçok farklı oyunun bulunmasına rağmen farklı bir oyun keyfi sunuyor. Yapacağınız kombolar ile daha fazla puan toplayabileceğniiz bu oyunda ipuçları da bulunuyor. Farklı görevlerinde yer aldığı Birzzle Fever’da kısacası çok eğlenebileceksiniz.

iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch için indirilmeye sunulan Birzzle Fever oyununu sizde hemen ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın.

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler