İçeriğe geç

Bounden_manşet

Bounden iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
03 Haziran 2014 Salı

Bounden adlı bir iPhone uygulaması tek bir telefon ile iki kişiyi aynı anda dans ettiriyor. Bu enteresan uygulama eğlenmeyi sevenler için biçilmiş kaftan.

Apple iPhone sahipleri için App Store’da satışa başlayan yeni bir uygulama, tek bir telefon ile aynı anda iki kişinin dans etmesini sağlıyor. Bounden adlı iPhone oyun uygulaması aynı telefonu tutmakta olan iki kişinin ekrandaki yönergeleri ve mini bulmacaları (yol bulma gibi) hallederek buna uygun şekilde bedensel hareketler yapmalarını sağlıyor. Oyunu oynarken bir yandan da mecburi olarak farklı fiziksel pozisyonlara geçiyor, hatta partnerinize farklı hareketler yaptırıyorsunuz. Kısa bir süre sonra kendinizi dans ederken buluyorsunuz…elinizde bir iPhone ile birlikte!

Dutch National Ballet adlı bale kurumundan Ernst Meisner’ın hazırladığı koreografilere uygun olarak hazırlanan oyun hamleleri, size birden fazla dans hamlesini öğretirken, bir yandan da partneriniz ile fark etmeden uzun bir dansın önünü açıyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler