İçeriğe geç

Call Control – Call Blocker

call-control

Call Control – Call Blocker

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
01 Aralık 2013 Pazar

Kendlin Company tarafından Android platformu için geliştirilen arama yöneticisi uygulaması olan Call Control – Call Blocker adlı uygulama sayesinde ister kara liste isterseniz de beyaz liste oluşturabileceksiniz.

Uygulama ile gereksiz, sizi aramasını istemediğiniz kişileri ekleyerek onları engellerebileceksiniz. Kara listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca mesaj engelleme de bulunuyor. Gelen gereksiz mesajları da böylecek engelleyebileceksiniz. Kara listeye eklediğiniz kişilere cevap olarak farklı seçenekleriniz de bulunmakta. Bekletmek vs. gibi seçenekler bulunmakta. Rahatsız olmak istemiyorsanız ve aramaları engellemek istiyorsanız Call Control – Call Blocker uygulaması tam size göre.

Arama ve mesajları engellemenin kolay yollarından biri olan Call Control – Call Blocker uygualması sayesinde sizde dilediğiniz kişileri ve numaraları engelleyebileceksiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler