İçeriğe geç

Camera+

camera

Camera+

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
27 Şubat 2012 Pazartesi

iOS’li mobil cihazınızın kamera deneyimini bir adım öteye taşımaya ne dersiniz? Camera+ işte tam olarak bu sorunun yanıtını veren bir üçüncü şahıs mobil uygulama. iPhone’un kendi kamerasından çok daha hızlı bir şekilde fotoğraf çekebilen yazılım, bununla kalmayarak ekstra efektler ve düzenlemeler ile resminize farklı boyut katmaya çalışıyor.

Onlarca faklı filtre efekti ile fotoğraflar üzerinde eğlenceli ve başarılı oynamalar yapabilmenize olanak tanıyan Camera+, resmi döndürme, kırpma, çerçeve ekleme gibi temel resim düzenleme işlemlerinin de üstesinde geliyor.

Resim üzerinde yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri, resmi işlemeye geçmeden görebilmenizi sağlayan yazılım, bu sayede telefonu yormadan çok daha hızlı bir şekilde çalışmış oluyor. Sosyal ağlar ile de tam uyumlu çalışan Camera+, düzenlediğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter ve Flickr üzerinden zahmetsizce paylaşabilmenize de olanak tanıyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Yorum yok

Bu yazıdan bahsedenler

  1. 2012’nin en iyi 10 iOS uygulaması | Teknoloji Destek Blogu - BatıkanGül.com

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler