İçeriğe geç

Confide Android

confide_manşet

Confide Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
12 Mayıs 2014 Pazartesi

Confide uygulaması gizli mesajlaşma deneyimini hat safhaya çıkarmak isteyen Androidçiler için geliyor. Tam anlamıyla bir ajan mesajlaşma sistemini kullanıcılarına sunan uygulama sayesinde mesajlaşırken gerçek gizliliği sağlayabilirsiniz.

Öncelikle Confide ile gönderilen mesajların çok iyi bir şekilde şifrelendiğini söyleyelim. Bu noktada gönderilen mesajı okumanızı istemediğiniz kişiler kesinlikle bu mesajı okuyamazlar. Bunun yanı sıra uygulama ile gönderilen mesajlar okunduğu gibi yok olur. Hatta okuma sırasında mesajı bir yandan da silebilirsiniz. Bu sayede mesaj yalnızca sizin tarafınızdan görülmüş olur.

Gizliliğin en üst seviyede olduğu Confide uygulamasında gönderilen mesajları ekran görüntüsü alarak kaydetmekte mümkün değildir. Uygulama kullanılırken sistem kesinlikle ekran görüntüsü alınmasına izin vermez.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise okundu raporunun gerçek zamanlı olarak aktarılmasıdır. Yani uygulama ile gönderilen mesajın tam olarak ne zaman okunduğu bilgisini almanız mümkün.

Gönderilen mesajların okunmasının ardından ortadan kaybolduğu uygulamanın en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olması.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler