İçeriğe geç

Cut the Rope: Time Travel iPad

cut_the_rope_time_travel_big

Cut the Rope: Time Travel iPad

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
26 Nisan 2013 Cuma

Cut the Rope serisinin merakla beklenen sürümlerinden biri olan Time Travel sonunda yayınlandı. Yeni sürüm de yine şekerleme delisi kahramanımız Om Nom’ın macerasını konu alıyor.

Bu kez farklı olarak Om Nom yalnız değil. Zaman makinesine kapıldıktan sonra farklı çağlarda yolculuğa çıkan Om Nom, farklı konseptlerde oluşturulmuş bölümlerde atalarıyla karşılaşıyor. Genel anlamda oyunun mantığı aynı kalmış ancak eklenen yeni oyun içi nesneler yapıma farklı bir hava ve hareket katmış.

6 farklı paketin bulunduğu oyunda her bir paket farklı bir çağı niteliyor. Bu çağlar arasında Middle Ages, Renaissance, a Pirate Ship, Ancient Egypt, Ancient Greece, ve Stone Age yer alıyor. Güncellemeler ile muhtemelen bu bölümlerin sayısı da artacaktır.

Fizik motorunun geliştirilerek daha gerçekçi hale getirildiği oyunda, grafik kalitesinin de yükseldiği dikkatlerden kaçmıyor.

Fiyat: 2,99 Dolar


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler