İçeriğe geç

Deezer Android

deezer_manşet

Deezer Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
01 Mayıs 2014 Perşembe

Android cihazlara taşınan dünyaca ünlü popüler müzik servisi Deezer sayesinde sevdiğiniz müzikleri her yere götürebilir ve arzu ettiğiniz an dinleyebilirsiniz. 182 ülkede müzik severlerin beğenisini toplayan servisin mobil uygulaması da oldukça büyük bir ilgi görüyor. 30 milyondan fazla müziği bir araya toplayan uygulama 15 günlük deneme süresi boyunca ücretsiz kullanılabiliyor.

Offline mod özelliği ile sevdiğiniz şarkıları telefonunuza indirmenize olanak sağlayan Deezer müzik dinlemek için internete bağlanma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Premium olarak kullanıldığında reklam içermeyen müzik uygulaması kendi müzik zevkinize özel bir arşiv oluşturmanızı da olanak sağlıyor.

Öte yandan birçok yeni müzik keşfetmenize neden olabilecek Deezer sayesinde kendi çalma listenizi oluşturabileceğiniz gibi, değişik tarzlarda yayın yapan kanalları da takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer kullanıcıların en çok dinlediği şarkılara göz atabilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler