İçeriğe geç

Doctor Who: Legacy iOS

Doctor-Who-Legacy-manşet2

Doctor Who: Legacy iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
04 Aralık 2013 Çarşamba

Efsane ve en çok izlenen dizilerden olan Doctor Who’nun 50.yılına özel mobil oyun olan Doctor Who: Legacy, Tiny Rebel Games tarafından hazırlanan puzzle tarzında bir macera oyunu diyebiliriz.

Oyunda birçok sayıda eski düşmanınız ile karşılaşacaksınız. Savaş çıkarmaya çalışan düşmanlarınız olan Weeping Angels, Ped Dolls gibi birçok düşman bulunmakta. Bu yolda size birçok kişi yardım edecek. Calra, Amy gibi birçok kişi ile bu düşmanların peşinden koşacaksınız. Oyun puzzle üzerine hazırlanmış bir oyun. Aynı renk topları bir araya getireceğimiz bu oyunda bu sayede güç toplayacağız. Yaptığınız birçok sayıda bu işlem ile özel güçler kazanacaksınız. Ayrıca oyunun ilerleyen zamanlarda dizinin yeni sezonları ile güncelleneceği söylenmekte.

iOS işletim sistemli cihazınızda Doctor Who üzerine kurulu Doctor Who: Legacy oyununu oynarak zamanınızı çok iyi değerlendirebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler