İçeriğe geç

EA Sports Football Club iOS

fifa_14_big

EA Sports Football Club iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
08 Aralık 2013 Pazar

Fifa 14 için özel bir mobil uygulama yayınlayan Electronic Arts, Fifa 14’ün Xbox One, Xbox 360®, PlayStation®4, PlayStation®3 ve PC sürümlerinde yer alan FIFA Ultimate Team özelliğinin her yerden kolay yönetilebilmesini ve takip edilebilmesini olanaklı kılıyor.

Uygulamanın nimetlerinden faydalanabilmek için Ultimate Team kullanıcısı ve elbette ki lisanslı bir sürüme sahip olmanız gerekiyor.

Uygulama üzerinde kulübünüzün bilgilerini görüntüleyebilir, haberleri ve uyarıları takip edebilirsiniz. Ayrıca hesabınızda ekli arkadaşlarınızla iletişim kurabilir ve gelen mesajları yanıtlayabilirsiniz. FUT Store’dan alışveriş yapabilme olanağı da tanıyan mobil uygyulama, transferler için de kolay bir arabirim sunuyor.

Oyuncularınıza dair detayları da gösteren uygulama, takım dizilimine ve taktiklere kadar bir çok yönetime izin veriyor. Ayrıca FUT Transfer Market’ten satış listesinde bulunan oyunculara teklif verebilir veya gelen tekliflere yanıtlayabilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler