İçeriğe geç

EQ Ekolayzer FX Android

EQ_Ekolayzer_FX_manşet

EQ Ekolayzer FX Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
30 Nisan 2014 Çarşamba

Equalizer FX ugulaması Android cihazlarınızın ses özelliklerini farklı bir boyuta taşımanızı sağlar. Cihazınızın sesini arttırmanızı sağlayan uygulama sayesinde cihazınızın ses ayarlarını daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamada ses frekanslarını değiştiren filtreler bulunmaktadır. Bu filtreler sayesinde seslerin daha değişik tonlarda çıkması sağlanabilir.

Bass Kuvvetlendirme özelliği ile düşük frekanslı sesleri arttırarak telefonunuzun sesinin daha çok çıkmasını sağlayabilirsiniz. Sanallaştırma özelliği ile ise ses kanallarını sanallaştırabilirsiniz. Bu sabit özelliklerin yanı sıra kendi isteğinize özel ayarları da oluşturabilirsiniz. Ancak kendi oluşturabileceğiniz ayarların sınırı 12 olarak belirlenmiş durumda.

Uygulama VK, Pandora, Spotify, TuneIn Radio gibi müzik servisleri ile de gayet uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Equalizer FX’i tam sürümü ile kullanmak için ödemeniz gereken ücret ise yalnızca 2.12 TL.Öte yandan uygulamayı isterseniz ücretsiz bir şekilde de kullanabilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler