İçeriğe geç

Event Hat iOS

Event-Hat_manşet

Event Hat iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
13 Mayıs 2014 Salı

Etkinlik keşfetme ve paylaşımı üzerine kurulu olan Event Hat, App Store’daki yerini aldı. Event Hat, gideceğiniz etkinlikleri bulma konusunda size yardımcı olurken aynı zamanda ağınızdaki arkadaşlarınızla karşılıklı etkinlik paylaşımı yapmanızı da sağlıyor.

Bir sosyal etkinlik uygulaması olan Event Hat ile “Bu akşam ne yapsak?” sorusu tarihe karışıyor! Sevdiğin grup ne zaman nerede sahne alıyor, müdavimi olduğun mekanda o gece ne var ya da takip ettiğin sanatçının en yakın sergisi ne zaman… Event Hat ile daha önce duymadığınız etkinlik haberlerine ulaşabileceğiniz gibi hashtag’ler sayesinde, yakınınızda gerçekleşen etkinlikleri görebilir, “Around Me” butonuna basarak etrafınızda olan bitenden haberdar olabilirsiniz.

Ağınızda yer alan kullanıcılar arasında popüler olan etkinlikleri görmenizi de sağlayan uygulama, aynı zamanda bu etkinlikleri tarih sırasına göre de listeleyerek takviminize taşıyor. Bu takvimi, iPhone takviminizle eşleştirerek katılmayı planladığınız etkinlikleri de kolayca cihazınıza taşıyabiliyorsunuz.

 Mangal partisi, doğum günü kutlaması ya da yeni ev partisi… Aynı zamanda kendi posterinizi yapıp yayınlayabileceğiniz Event Hat ile arkadaşlarınızı davet edebilir, onları kendi yapacağınız etkinliklerle ilgili kolaylıkla haberdar edebilirsiniz.

 Sosyal insanların, mobil platformda da sosyalleşmesini sağlayan Event Hat, sizi davet ediyor!


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler