İçeriğe geç

Extreme Call Blocker Droid

Extreme Call Blocker Droid

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
07 Mart 2012 Çarşamba

İstenmeyen çağrıları ve mesajları tek bir dokunuş ile yasaklayın. Bu başarılı uygulama sayesinde telefonunuza istemediğiniz veya tanımadığınız numaralardan çağrı gelmesini engelleyebilir veya gelen mesajların size gösterilmeden imha edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kara ve beyaz olarak iki ayrı liste belirlemenize imkan tanıyan yazılım, her iki listeyi de aktif olarak kullanma veya listeleri ayrı ayrı aktifleştirme desteği sağlıyor. Engellenen çağrıların ve mesajların iletişim kayıtlarında görünmesini de doğrudan silerek engelleyen Call Blocker, engellenen çağrı ve mesajları otomatik bir mesaj ile bilgilendirme hizmetini de sunmakta.

Son derece başarılı bir arayüze sahip olan yazılımın bazı Android cihazlarında sorun verdiği geliştirici tarafından da doğrulanmış bir ayrıntı. Türevi bir sorun yaşadığınız takdirde öncelikle telefonunuzda yüklü güvenlik yazılımlarını kontrol etmeniz öneriliyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler