İçeriğe geç

Facetune Android

Facetune_manşet

Facetune Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
14 Ağustos 2014 Perşembe

Lightrick adlı geliştirici tarafından geliştirilen fotoğraf düzenleme uygulaması olan Facetune ile portre fotoğrafları en güzel şekilde düzenleyebileceksiniz. Konusunda en tercih edilen uygulamalardan olan Facetune ile istenmeyen noktaların temizlenmesi, daha pürüzsüz bir cilt oluşturulması, diş beyazlatılması, göz altı siyahlıklarının giderilmesi, kırmızı göz sorununun düzeltilmesi gibi birçok farklı seçenek sunuyor.

Bu işlemleri kendiniz yapabildiğiniz gibi birçok farklı filtrelerin yer aldığı Facetune uygulaması portrelerinizi en iyi hale getirmek üzerine kurulu. Hem tablet hem de akıllı telefonlar için geliştirilen fotoğraf düzenleme uygulaması olan Facetune ile çektiğiniz selfie fotoğraflarında da düzenlelemeler yapabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerinize Facetune adına sahip portre düzenleme uygulamasını hiçbir ücret ödemeden yükleyebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler