İçeriğe geç

Fairway Solitaire Blast Android

Fairway Solitaire Blast manşet

Fairway Solitaire Blast Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
25 Temmuz 2014 Cuma

Kart oyunlarını seviye ve oynamaktan zevk alıyorsanız bu oyun tam size göre. Big Fish Games tarafından geliştirilen Solitaire oyunu olan Fairway Solitaire Blast ile sizde çok eğlenebileceksiniz. Akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabildiğiniz bu oyun normal solitaire oyunu olmasının yanında farklı değişikliklerde içeriyor. Golf ile iç içi hazırlanan bu oyunda zorlu görevler sizleri bekliyor.

90 seviyenin yer aldığı bu oyunda her seviyeyi daha zevkli yapacak zorlu görevler bulunuyor. Ayrıca işinizi kolaylaştıracak ve yararınıza olacak farklı bonus kartlarda bulunuyor. Facebook entegrasyonunun da unutulmadığı Fairway Solitaire Blast’da arkadaşlarınızla kendinizi liderlik tablosunda karşılaştırabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinize Fairway Solitaire Blast adındaki solitaire oyununu hiçbir ücret ödemden yükleyebilirsiniz. En iyi geliştiricilerden biri olan Big Fish Games’ten güzel bir oyun.

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler