İçeriğe geç

Flight Unlimited Las Vegas iOS

flight_unlimited_las_vegas_big

Flight Unlimited Las Vegas iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
20 Kasım 2013 Çarşamba

Eğer uçuş simülasyonu oyunları ilginizi çekiyorsa Flight Unlimited Las Vegas’a da bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Mobil dünyada yer alan en başarılı uçuş simülasyonu olan yapım, grafikleri ve kontrol seçenekleri ile gerçeklik ve eğlence doğrultusunda son derece başarılı.

Las Vegas semalarında geçen oyunda 8 farklı hava aracı bulunuyor ve bunlardan dilediğinizi gerçek değerleri ve kontrol seçenekleri ile kontrol edebiliyorsunuz. 130 kilometrekarelik bir alanın gerçek modellemesinin aktarıldığı ve bu özgür dünyada uçabildiğiniz oyunda, Las Vegas’ın en ünlü mekanları gerçekçi bir yapıda oyuna taşınmış.

Detayların hayli yüksek olduğu oyunda alçaldıkça akan trafiği bile gözlemleyebiliyorsunuz. GTA tarzı görevleri ile eğlencenin artırıldığı oyunda 3 ana kamera ve özgür kamera kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Ayrıca su sıçraması, duman gibi efektlerin de çok başarılı bir şekilde modellendiği bilgisini vurgulamayı ihmal etmeyelim.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler