İçeriğe geç

Football Manager Handheld 2014 Android

Football-Manager-Handheld-2014-manşet

Football Manager Handheld 2014 Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
15 Kasım 2013 Cuma

Kısa süre önce bilgisayarlar için yayınlanan en iyi futbol menajerlik oyunu olan Football Manager 2014 oyunu mobil platformlarda yayınlandı.

Oyunca takımınızı yöneteceksiniz. Türkçe dil desteği bulunan bu oyunda fakat Türkiye ligi mevcut değil. Oyunda 3 farklı oyun modu bulunmakta. Bunlar Career (kariyer), Challenge (turnuva) ve My Club (benim kulübüm) oyun modlarındır. Oyunda 14 farklı ülkedeki birçok farklı takım bulunmakta. Bu takımlardan birini seçerek oynayabileceğiniz bu oyunda siz takımınızı yönetecek ve kazanmaya çalışacaksınız. Yaptığınız maçlardan sonra analiz raporlarına bakarak takımınızın durumunu kontrol edebilecek ve takımınızı geliştirmek için ipuçları alabileceksiniz. Kendi takımınızı yönetebileceğiniz çok güzel bir oyun sizleri bekliyor.

Android işletim sistemli cihazınıza Football Manager Handheld 2014 adlı futbol menajerlik oyununu hemen indirerek takımınızı yönetmeye başlayın.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler