İçeriğe geç

Fotor Android

fotor_big

Fotor Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
26 Nisan 2013 Cuma

Fotoğraf düzenleme yazılımlarının en kapsamlı ve en başarılı örneklerinden biri olan Fotor, bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da yer alıyor. Tüm platformlarda önemli sayıda kullanıcı kitlesi olan yazılım, bu başarısını geniş bir yelpazede sunduğu özellik listesine borçlu.

Bir fotoğraf düzenleme yazılımında ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse tüm özellikleri üzerinde taşıyan uygulama, işlevsellik ölçüsünde de farkını ortaya koyuyor. Son derece kullanışlı bir arabirime sahip olan Fotor, doğrudan telefonunuzun kamerası üzerinden görüntü yakalayabildiği gibi mevcut fotoğrafları da düzenlemeye olanak tanıyor.

Kesme, kırpma, kopyalama gibi temel düzenleme özelliklerine ek olarak özgürce kişiselleştirebileceğiniz filtrelere ve efektlere de sahip olan uygulama, fotoğraflara çerçeve ekleme, parlaklık, kontrast, keskinlik değerlerini ayarlama, odaklama açısını görsel olarak değiştirme gibi onlarca özelliği beraberinde getiriyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler