İçeriğe geç

Foursquare

foursquare ikon

Foursquare

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
05 Şubat 2012 Pazar

Mobil cihazların konumlama yeteneklerinin gelişmesi, mobil içeriklerin de bu bağlantıda değişmesi sonucunu ortaya çıkardı. GPS artık birçok akıllı telefonun vazgeçilmez donanımlarından biri haline geldi. Foursquare da işte bu özelliği etkin bir şekilde kullanan yazılımlardan.

Ne zaman ve nerede olduğunuzu dostlarınız ile sosyal ağlardaki hesaplarınız üzerinden paylaşabilmenize olanak tanıyan ve dostlarınızın aktivitelerini anlık olarak görebilme olanağı sağlayan Foursquare’da, çeşitli görevleri tamamlayarak, özel Foursquare rozetleri kazanabiliyorsunuz.

Tüm bunların yanında, ülkemiz de dahil olmak üzere Foursquare kullanıcılarına çeşitli indirimler yapan noktalar da bulunuyor. Turuncu renkli noktalara giderek özel indirimlerden de faydalanabiliyorsunuz. Gayet başarılı bir Android istemcisini bulunan uygulama, GPS ve şebeke bilgisini kullanarak konumunuzu saptamaya çalışıyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler