İçeriğe geç

Gazete Manşetleri

Gazete Manşetleri

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
11 Mart 2012 Pazar

Gazetelerin başlıklarına her sabah kıyısından köşesinden de olsa göz atmayı seviyorsanız bu uygulamayı da çok beğeneceksiniz demektir. Ülkemizin önde gelen ulusal gazetelerinin ilk sayfalarını telefonunuzun ekranına getiren yazılım, kullanışlı ve şık arayüzü ile fark yaratıyor.

Akşam,Birgün,Bugün, Cumhuriyet, Güneş, Habertürk, Hürriyet, Milli Gazete, Milliyet, Posta, Radikal, Sabah, Sözcü,Star,Takvim, Taraf, Türkiye, Vakit, Vatan, Yeni Asya, Yeni Şafak, Zaman, Fanatik, Fotomaç, Fotospor, Dünya gazetelerini içeren Gazete Manşetleri uygulaması, pinch zoom gibi telefonunuzun yeteneklerini kullanabilmenizi de sağlıyor.

Öncelikle tüm gazetelerin küçük boyutlu ön izleme resimlerini indiren uygulama, yüksek çözünürlüklü görseli ise siz istediğiniz takdirde indiriyor. Bu sayede veri transferi konusunda da önemli oranda tasarruf sağlanmış oluyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler