İçeriğe geç

Gold Diggers iOS

gold_diggers_big

Gold Diggers iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
05 Aralık 2013 Perşembe

Motorları çalıştırın! Yer kabuğunun derinliklerine doğru amansız bir harekat başlıyor! Gold Digger, yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı bir altın toplama oyunu. Gold Digger’da bir sondaj makinesi ile yerin altına inen ve altınları toplamaya çalışan bir madenciyi canlandırıyoruz.

Yolumuz yerin derinliklerine doğru gidiyor. Amacımız altınları toplamak ve karşımıza çıkabilecek olası engellere karşı dikkatli olmak. Tabi bu esnada yolumuza çıkan dev solucanlara da dikkat etmemiz şart. Altın peşinde koşarken canınıza da dikkat etmeniz gerekiyor.

Toplanan altınlar ölçüsünde çeşitli güçlendirmeler satın alarak, hem koruma hem de daha hızlı ilerleme sağlayabiliyorsunuz. Güçlendirmeler arasında sondajın motorunu güçlendirebileceğiniz çeşitli satın almalar da mevcut.

Sonsuz koşu türüne çok farklı bir örnek olan Gold Digger, içinizdeki define avcısını ortaya çıkarak ve hırsınızı kamçılayacak!


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler