İçeriğe geç

GoodReader 4 iOS

GoodReader-4_manşet

GoodReader 4 iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
16 Mayıs 2014 Cuma

iPad’de PDF kullanımı konusunda en başarılı uygulamalardan biri olan GoodReader uygulaması, bu haftaya kadar GoodReader for iPhone ve GoodReader for iPad olarak iki farklı uygulama ile App Store’da yer alıyordu ancak uygulamanın geliştiricisi Yuri Selukioff, GoodReader 4 ile iki uygulamayı yeni, tek, bir uygulama haline getirdi.

Yenilenen logo, tasarım ve birçok özellik ile App Store’da yer alan GoodReader 4, aralarında PDF sayfa yönetimi, sayfa önizleme ve yeni PDF oluşturabilme gibi özelliklere de sahip oldu. Uygulamanın yayınlanışı dolayısıyla %60 indirim ile kısa bir süreliğine 6,49 TL’ye App Store’da yer alan uygulamayı fiyatı artmadan indirmenizi tavsiye ediyoruz. Üstelik tek bir uygulama satın alıp, hem iPad hem iPhone‘unuza yükleyebileceğiniz düşünüldüğünde önceki GoodReader uygulamalarına kıyasla bu fiyatın çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. GoodReader 4′ü hemen satın alıp, cihazınıza yüklemek isterseniz App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler