İçeriğe geç

Google Kamera

google_kamera_manşet

Google Kamera

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
02 Haziran 2014 Pazartesi

Google’în Android cihazlarına sunduğu Google Kamera ile çok daha başarılı bir fotoğraf ve video uygulaması sizleri bekliyor. Temel olarak bu uygulama içerisinde yer alan 360 derece görüntüler normal bir panorama mantığı ile işliyor. Photo Sphere’in 360 derece fotoğraflarının bu yeni Google uygulamasında kullanılması yepyeni bir topluluk ve trend başlatabilecek kapasiteye sahip.

Google Kamera uygulamasında yer alan diğer dikkat çekici özellikler arasında Panorama ve Flu yapma özellikleri yer alıyor. Bu özellik sayesinde profesyonel SLR fotoğraf makinelerinden alınabilen alan derinliği katma ve arka planın flu bir şekilde gözükmesi sonuçları akıllı telefonlara taşınmış oluyor. diğer özelliklerine bakacak olursak daha büyük fotoğraf çekme butonu ilk bakışta dikkat çekiyor. Öte yandan Google Kamera’nın herhangi bir piksel kaybı olmadan kamera sensöründen gelen en yüksek çözünürlükte fotoğraf çekilebilmesini sağlaması da oldukça etkileyici

Son olarak aldığı güncelleme ile video kaydı yaparken fotoğraf çekme özelliğine kavuşan Google Kamera ayrıca 16:9 fotoroğaf çekme formatı ile de güncellendi. Bunun yanı sıra zamanlama ile 3 veya 10 saniyelik zamanlayıcı kullanabileceksiniz. Birçok farklı iyileştirmenin geldiği Google Kamera uygulaması ile çok başarılı çekimler yapabilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler