İçeriğe geç

Grand Theft Auto: iFruit Windows Phone

ifruit-manşet

Grand Theft Auto: iFruit Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
27 Kasım 2013 Çarşamba

Birkaç ay önce piyasaya çıkan ve satış rekorları kıran GTA 5′in mobil yönetim uygulaması olan Grand Theft Auto: iFruit ile telefonunuzdan oyundaki bazı yerleri kontrol edebileceksiniz.

Rockstar Games Social Club üyeliğiniz ile uygulamaya girmeniz gerekiyor. Oyunda size yardımcı olabilecek birçok işelm yapabileceksiniz. Ayrıca oyun hakkında son gelen haberleri de görebileceksiniz. Uygulama ile araçlarınızı modifiye etme imkanınız da bulunuyor. Los Santos Customs’a giderek arabanızı boyayabilir dış görünümünü değiştirebilirsiniz. Bunun yanında Chop the Dog adlı özellik sayesinde Franklin’in evcil hayvanını besleyebileceksiniz. Ona su verebilecek ve oyun oynatabileceksiniz. Oyunda bu sayede artılar kazanacaksınız ve oyununuz daha iyi bir duruma gelebilecek.

Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile sizde telefonunuzdan GTA 5 oyunundaki bazı özellikleri düzenleyebilirsiniz. Bu uygulama oyunda çok işinize yarayacak.

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler