İçeriğe geç

Guardians of the Galaxy: TUW Android

Guardians of the Galaxy-The Universal Weapon_manşet

Guardians of the Galaxy: TUW Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
26 Temmuz 2014 Cumartesi

1 Ağustos 2014 tarihi ile ülkemizde vizyona girecek olan Galaksinin Koruyucuları filmi için Marvel tarafından geliştirilen Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyunu yayınlandı. Yepyeni ve eğlence dolu bir macera sizleri bekliyor. Oynamak için internet bağlantınıngerektiği bu oyunda 25 farklı karakterden dilediğinizi seçerek eğlence dolu maceraya başlayın.

60 farklı seviyenin yer aldığı Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon’da farklı oyun modları bulunuyor. Dilerseniz hikaye modunda oynayabileceğiniz gibi diğer modlarda da eğlenerek oynayabileceksiniz. Yüksek skor elde etmeye çalışacağınız eğlence dolu oyunun grafikleri de dikkat çekmeyi başarıyor. Birçok farklı dil desteğinin de yer aldığı söyleyelim.

Marvel tarafından indirilmeye sunulan Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon’u cihazınıza indirin ve hemen oynamaya başlayın.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler