İçeriğe geç

Hay Day iOS

hay-day-manşet

Hay Day iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
22 Kasım 2013 Cuma

Kendi çiftliğini kuracağınız hayvanlarınızı yetiştirip binaları inşa edeceğiniz bir oyun olan Hay Day ile sizde kendi çiftliğinizi hemen kurmaya başlayın.

Oyunda kendi çiftliğinizi kurduktan sonra geliştirmeye daha büyütmeye çalışacaksınız. Bunun için hayvanlar yetiştirecek, tarım yapacak ve binalar dikeceksiniz. Birçok farklı hayvanı yetiştireceksiniz. Bunun yanında tarım yaparak farklı ürünleri üretmeniz gerekiyor. Ayrıca çiftliğinize fabrikalar ve daha fazla birçok binayı kurmanız gerekiyor. Oyundaki güzel ve eğlenceli alinmasyon ile desteklenen bu oyunda ayrıca birçok farklı ses bulunmakta. Bu seslerde oyuna daha iyi bir hava vermekte. Sezgisel kontrolleriyle çok daha iyi bir oyun performansı sunan bu oyunda balık tutacak, kuzu besleyeceksiniz.

Sizde Hay Day adlı oyunda hemen kendi çifliğinizi kurabilir ve burada hayvan yetiştirebilir ve daha birçok işlemi yapabilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler