İçeriğe geç

History Eraser

History Eraser

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
07 Mart 2012 Çarşamba

Telefonunuzda yer alan tüm kişisel verilerinizi tek bir tıklama ile temizleyebileceğiniz ve tek bir arayüz üzerinden yönetilen gelişmiş bir uygulama mı arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Android’in başarılı uygulamalarından olan History Eraser ile tek bir dokunuşla tüm özel verilerinizi temizleyebilmeniz mümkün.

Programın tek tıklama ile tek bir noktadan temizlediği bazı alanları şu şekilde: uygulama ön belleği, tarayıcı geçmişi, sık aranan numaralar, çağrı geçmişi, gönderilen, alınan ve taslak durumundaki sms ve mmsler, Android Market arama geçmişi, Google Map önbelleği, pano, Gmail arama geçmişi…

Tüm bu yeteneklerinin yanında yazılımın kullanımı kolaylaştıran ve gizliliği ön plana çıkaran ayrıntıları da yok değil. Başlangıçta otomatik olarak çalışma, uyarı çubuğu simgesi, ekran kapatıldığında son temizleme işlemini yineleme, otomatik sms ve mms silme gibi özellikler bunlardan birkaçı.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler