İçeriğe geç

iPass Android

ipass_big

iPass Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
23 Kasım 2013 Cumartesi

Küreselleşen dünyada sınırları kaldıran uygulamalardan bir tanesi de iPass. İnternet erişim hizmetinin devamlılığı için bir çeşit roaming köprüsü kuran iPass, internet hizmet sağlayıcılarının müşterilerine yurt dışına gittiğinde de hizmet verebilmesini olanaklı kılıyor.

Hizmet sayesinde, alacağınız bir kullanıcı adı ve şifreyle yurt dışında da internet erişimi sağlayabiliyorsunuz. Tabi şifre ve kullanıcı adınızın geçerli olması için bu ağa dahil bir ağa bağlanmış olmanız gerekiyor. Dünya genelindeki bir çok hava alanında, restoranlarda, kafelerde, zincir mağazalarda hatta otellerde de geçerli olan iPass, ülkemizde de TurkTelekom ve SuperOnline tarafından belirli bir ek abonelik ücreti ile kullanılabiliyor.

Dünya genelinde bir buçuk milyona yakın konumda kullanılabilir olan iPass Connect, 130’dan fazla ülkede yer alıyor.

iPass uygulamasını mobil cihazınıza yüklediğiniz takdirde iPass.com üzerinden alacağınız abonelik ile telefonunuzdan hızlı bir şekilde internet erişimi sağlayabilirsiniz. iPass’i 14 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler