İçeriğe geç

Judge Dredd vs. Zombies

dredd_vs_zombies_big

Judge Dredd vs. Zombies

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
02 Nisan 2013 Salı

Süper kahramanımız Judge Dredd, uzayda zombilere karşı. Zombi temalı bir aksiyon oyunu olan Judge Dredd vs. Zombies’te zombi istilasına karşı koymaya çalışıyoruz.

Aynı türevdeki oyunların temel mantığının bire bir yer aldığı yapımda, çeşitli silahlar mevcut ve bu silahlar ile kahramanımızı daha da güçlendirerek, görevleri tamamlamaya, verilen haritanın sonuna kadar gelmeye çalışıyoruz.

Yine aşina olduğumuz bir kontrol mantığına sahip olan oyun, sağ tarafta aksiyon solda ise yönlendirme tuşları ile kontrol ediliyor.Grafiksel olarak da son derece başarılı olan yapımda, geçiş efektleri ve aksiyonlar başarıyla yansıtılmış.

Grafiklerden bahsetmişken seslerden de bahsetmemek olmaz. Zira oyun içi seslendirme de Judge Dredd vs. Zombies’e ayrı bir keyif katıyor diyebiliriz.  Çok zorlamadan ve sıkıcı olmadan tasarlanan bölümleri, uzun oynanabilirliği ile keyifli bir yapım ortaya çıkmış.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler