İçeriğe geç

Juice Cubes iOS

Juice-Cubes-manşet

Juice Cubes iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
21 Kasım 2013 Perşembe

Angry Birds’ün geliştiricileri Rovio Stars tarafından geliştirilen Juice Cubes oyununda zekanız ile zorlu bulmacaları çözmeye çalışacaksınız.

Birçok farklı küplerden aynılarını yan yana getirip yok ederek oynacağınız bir zeka oyunu olan Juice Cubes’da 165 farklı bölüm bulunmakta. Eğlenceli ve etkileyici grafikler ile geliştirilmiş bu oyunda sizde zekanızı güçlendirebileceksiniz. Küpleri yan yana getireceksiniz. Bazen farklı patlamalar yaratacaksınız. Farklı adalarda oynadığınız bu oyunda farklı adalarda devam edecek ve korsanlar, deniz kızları ve cadılar ile tanışacaksınız. Oyun Facebook bağlantılı çalışmakta. Bu sayede arkadaşlarımız ile beraber yarışabileceksiniz. Oyun gittikçe zorlaşacak ve bulmacaları çözmek için zamanınızı uzun süre harcamanız gerekecek.

iOS cihazlarınız için geliştirilmiş olan Juice Cubes oyunu ile sizde tropik adalarda en tatlı ve meyveli maceralara giden bulmacaları çözmeye başlayın.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler