İçeriğe geç

Kelimetre: Kelime Düellosu Android

Kelimetre_manşet

Kelimetre: Kelime Düellosu Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
26 Mayıs 2014 Pazartesi

Kelime oyunları kategorisinin yeni gözdesi “Kelimetre”, oyun severlere farklı deneyimler sunuyor. Tecrübeli bir ekipten oluşan yeni bir oyun stüdyosu girişimi tarafından hazırlandı. Türkiye’nin ilk oyun geliştirme stüdyosu SobeeStudios’un başarılı projelerinde de yer alan Mahir Yıldırım ve Erkan Demir’in yanı sıra Grafik Tasarımcı Ali Taşçı’dan oluşan ekibin geliştirdiği ilk oyun olan Kelimetre, kullanıcılara kelimelerin peşinde eğlenceli anlar vaat ediyor.

Çok oyunculu çevrimiçi bir kelime bulmaca oyunu olan Kelimetre’nin amacı, verilen süre içerisinde 4×4’lük bir kelime panosuna yerleştirilen harfleri birleştirerek en fazla puanı elde etmek. Panodaki özel işaretlere sahip bazı harfleri kullanarak oluşturulan kelimeler ekstra puanlar kazandırıyor. Kullanıcılar aynı zamanda buldukları kelimenin uzunluğuna göre bonus da kazanabiliyorlar.

Kullanıcılar, oyun içinde oluşturabilecekleri arkadaş listesinin yanında, Facebook arkadaşları ile de kelime düellosu yapabiliyorlar. Oyunların içinde bulunan sohbet penceresi ise rakipler arasındaki iletişime olanak tanıyor. İlk etapta Türkçe, İngilizce ve İsveççe olarak yayınlanan bu oyuna yeni dil seçeneklerinin eklenmesi bekleniyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler