İçeriğe geç

Little Commander – WWII TD Android

Little-Commander---WWII-TD-manşet

Little Commander – WWII TD Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
25 Kasım 2013 Pazartesi

Little Commander oyununda mobil cihazınızda harika bir kule savunma oyunu oynayabileceksiniz. Strateji ve savunma oyunu olan bu oyunda çok eğlenebileceksiniz.

Oyunda grafikler karikatür tarzı hazırlanmış. Ses efektleri ile güçlü bir oyun atmosferi sağlanmış. Birçok farklı birim bulunmakta. 75 farklı seviye bulunmakta. Ayrıca 6 farklı yükseltilebilir asker biriminiz bulunuyor. Düşmanınızda ise 10 farklı asker birimi bulunuyor. Kulenize gelmeye çalışan düşmanların yollarına birimlerinizi dizerek önlemeye savaşacaksınız. Dünya Savaşı’nın birçok ülkesinde bu oyunu oynayabielceksiniz. Ayrıca oyunda 3 farklı arazi bulunmakta. 3 farklı oyun modu ile gelen Little Commander oyunu ile sizde düşmanlarınızı engelleyebileceksiniz.

Android işletim sistemli cihazınızda Little Commander adlı kule savunma oyunu ile birçok farklı ülkede düşmanınıza karşı savunmaya geçin.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler