İçeriğe geç

Live Lock Screen BETA Windows Phone

Live Lock Screen BETA-manşet

Live Lock Screen BETA Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
01 Ağustos 2014 Cuma

Windows Phone 8.1 ile gelen yeniliklerden biri olan canlı kilit ekranı uygulaması kısa süre önce beta olarak yayınlandı. 2 Nisan 2014′te tanıtılan Windows Phone 8.1′in animasyonlu kilit ekranı uygulaması ile 6 farklı kilit ekranı tasarımı bulunuyor. Özelleştirme yapabildiğiniz bu kilit ekranına uygulamadaki duvar kağıtlarının yanı sıra telefonunuzdaki ve Bing’den resimler ekleyebilirsiniz.

Ayrıca seçmeniz halinde bu duvar kağıtlarının sürekli değiştirebilirsiniz. 1GB RAM’a sahip cihazlar için yayınlanmasına rağmen uygulamanın 512MB RAM cihazlar ile söyleniyor. ilerleyen zamanlarda alacağı güncellemeler ile daha iyi bir hale geleceğini beklenen Live Lock Screen BETA uygulaması ile birbirinden güzel kilit ekranları yapabileceksiniz.

Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip cihazınıza Live Lock Screen BETA adına sahip kilit ekranı uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler