İçeriğe geç

Manuganu 2 Windows Phone

Manuganu_2_manşet_appdünyası

Manuganu 2 Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
07 Ağustos 2014 Perşembe

Manuganu yeni maceralara koşmak için bol aksiyon ve yepyeni özelliklerle geri döndü. En iyi arkadaşını kurtarabilmesi için ona yardım et. Yerli geliştirici Alper Sarıkaya tarafından hazırlanan ve mobil platformdaki en başarılı oyunlardan biri olan Manuganu’nun devam oyunu Manuganu 2, indirilmeye sunuldu. Birbirinden farklı tasarlanmış kırk level. Dört Epic Boss’u alt et ve hikayeyi tamamla. Tüm item’ları toplayıp extra ödüller kazan. Alternatif yollardan giderek, üç yıldızı topla ve Game Center’da derece elde et.

Düşmanlardan kaçmak ve engellerden sıyrılmak için durma özelliğini kullan. Manuganu’da zamanlama herşeydir. Bu sürümde Manuganu, çok kolay, tek dokunmayla kontrol edilebilen uçma ve yüzme özelliklerine sahip. Bunun yanında geliştirilmiş tırmanma özelliğiyle daha önce olmadığı kadar zorlayıcı olacak. Tamamı 3D olarak hazırlanmış mekan ve karakterler. Farklı renk ve ışıklarla hazırlanmış mekanlar, sizi oyunun atmosferine sokacak.

İki sanal buton kontrolünün yanı sıra IOS 7 için kontrol desteği bulunan Manuganu 2′de Burak Karakaş tarafından yapılan özgün müzikler yerini almış. Başta İngilizce ve Türkçe olmak üzere toplamda 7 dil seçeneği bulunan bu yapımda önceki oyun gibi çok başarılı olacak gibi görünüyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler