İçeriğe geç

MetiSafe Android

metisafe_manşet

MetiSafe Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
30 Mayıs 2014 Cuma

MetiSafe özellikle kronik hastalığı olan ve devamlı ilaç kullanmak zorunda olan kişiler için oldukça faydalı bir uygulama olarak dikkat çekiyor. İlk bakışta basit bir hatırlatma uygulamasından ne farkı var diye düşünebilirsiniz ancak uygulama yalnızca kullanıcıya ilacını hatırlatmakla kalmıyor, kullanıcı ilacını zamanında almazsa bunu yakınlarına bildiriyor.

Oldukça basit ve renkli bir arayüze sahip olan MetiSafe Diyabet, kalp hastalıkları ve kanser tedavisi gören hastaların hayatlarını bir nebze kolaylaştırabilecek bir uygulama. MetiSafe diğer hatırlatma uygulamalarından farklı olarak ise ilacın alınması veya iğnenin olunması gereken zamanı renkli bir zaman dilimi içerisinde gösteriyor.

Uygulama kullanıcıyı ilacını zamanında alması gerektiğini hatırlatmakla kalmıyor, hasta ilacını alsın almasın bunu daha önceden belirlenmiş aile yakınlarına bildiriyor. Bu sayede ilacı unutma ihtimali ortadan kalkıyor. Bu noktada uygulamada yer alan Med-Friend bölümüne sizi takip etmesini istediğiniz aile üyelerinizin veya arkadaşlarınızın bilgilerini girmeniz gerekiyor.

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler