İçeriğe geç

Moovit Android

moovit_manşet

Moovit Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
12 Mayıs 2014 Pazartesi

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşanan trafik problemi nedeniyle insanlar kendi araçlarıyla değil toplu taşıma araçları ile yolculuk etmeyi daha mantıklı bulabilir ancak toplu taşıma araçlarını kullanmak çoğu zaman kolay olmaz. Hele de İstanbul’a yabancıysanız toplu taşıma araçlarına ulaşmak için yapacağınız tek şey en ilkel yöntem ile çevredekiler sormaktır.

Moovit uygulaması sayesinde ise artık toplu taşıma araçlarına ulaşmak çok kolay. Uygulama kullanıcıya verdiği gerçek zamanlı bilgi ile hangi toplu taşıma aracının tam olarak ne zaman nereden geçeceğini bildirir. Öte yandan uygulama kişiye gitmek istediği noktaya gidebileceği en hızlı güzergahı çıkartarak büyük kolaylık sağlar.

Şuan için ülkemizde İstanbul ve İzmir şehirlerinde aktif olarak kullanılabilen Moovit’in kullanımı da oldukça basit. Harita üzerinde tam olarak nerede olduğunuzu gösteren uygulama, içerisinden en yakın olduğunuz toplu taşıma durağını görebilir ve durağın üzerine gelerek hangi aracın tam olarak ne zaman bu duraktan geçeceği bilgisini alabilirsiniz.

Dünya üzerinde 20 ülkede hizmet veren Moovit uygulamasını sizlerde arzu ederseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler