İçeriğe geç

My Sync Center

uygulama

My Sync Center

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
11 Mart 2012 Pazar

Yedekleme konusu mobil cihazlar için hayati önem taşıyan madde başlıklarından biridir. Siz de yedekleme konusunda kapsamlı bir çözüm arıyorsanız ancak bu işi sürekli yapmak size de yorucu gelmeye başladıysa My Sync Center isimli uygulamayı deneyebilirsiniz.

Yazılım sayesinde, Wi-Fi üzerinden aynı yerel ağ üzerinde yer alan bilgisayarınıza, telefonunuzdaki yedeklenmesini istediğiniz tüm verileri gönderebilirsiniz. Üstelik uygulama tüm bu işlemleri sizin belirlediğiniz görevler doğrultusunda otomatik olarak gerçekleştirir.

Yazılımın fark yaratan özellikleri de mevcut. Bunlar arasında iTunes listelerinin aktarılabilmesi, bilgisayarınızdan belirlediğiniz klasörlerin sürekli olarak senkronize işlemine dahil edilebilmesi, Titanium Backup ile aldığınız yedeklerin güncelliğine bakılarak saklanması veya doğrudan yazılım üzerinden derin yedek alınabilmesi gibi madde başlıklarını sıralayabiliriz.

NOT: Yazılımın ücretsiz sürümüne 25 dosyaya kadar otomatik senkronizasyona izin veriliyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler