İçeriğe geç

Nokia Car App

Nokia_car_App_manşet

Nokia Car App

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
16 Nisan 2014 Çarşamba

Windows Phone cihazlarınız için Nokia tarafından geliştirilen araç içinde sürüş anında size yardımcı olacak Nokia Car App adlı uygulama ile birçok işinizi kolaylaştırabileceksiniz. Lumia modelleri ile uyumlu bu uygulama ile güvenli sürüş imkanı sizlere sunulmuş. Basit bir arayüze sahip bu uygulama ile daha akıllı araç kullanın.

Uygulamanın ana ekranında hava durumu ve sizin seçtiğiniz yolculuk anında en çok işinize yarayan üç uygulama yer almakta. Bu uygulamalara kolay bir şekilde ulaşabilecek ve yolunuza sorunsuz şekilde devam edilebileceksiniz. Dilerseniz navigasyon uygulamalarını koyabileceğiniz gibi arama gibi birçok farklı uygulamayı da koyabileceksiniz.

Nokia Lumia modelleriniz için geliştirilen Nokia Car App uygulaması ile aracınızda telefonunuzu daha kolay bir şekilde kullanabileceksiniz. Güvenli ve akıllı araç sürüşü sizleri bekliyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler