İçeriğe geç

One for Eleven iOS

One-For-Eleven_manşet

One for Eleven iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
20 Haziran 2014 Cuma

En çok oynanan futbol menajerlik oyunlarından biri olan One for Eleven’da keyif alabileceksiniz. Dünyanın her köşesinden oyuncuların yer aldığı bu oyunda kendi takımınızı kuracak ve diğer takımlar ile yarışacaksınız. Dünya Kupası için güncellenen ve yeni içeriğe kavuşan bu oyunda daha geniş bir oyun sizleri bekliyor.

Farklı turnuvaların yer aldığı bu oyunda amacınız kupayı kazanmak. Takımınızı kuracak ve rakipelerinizi yenmeye çalışacağınız bu oyunda maçlar üzeridnen bahis oynayabileceksiniz. Bu iddiaları da kazanmanız halinde farklı hediyeler kazanıyorsunuz. Farklı kabiliyetler, becerilerin yer aldığı One for Eleven’da güçlü bir oyun motoru bulunuyor.

iOS akıllı telefon ve tabletlerinize Türkçe dil desteğinin de yer aldığı menajerlik oyunu One for Eleven’i ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Takımınızı kurun ve rakiplerinizi yenmeye başlayın!

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler