İçeriğe geç

Paper Glider Crazy Copter 3D

copter_slider

Paper Glider Crazy Copter 3D

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
21 Eylül 2012 Cuma

Daha önce iki boyutlu olarak karşımıza çıkan ve yeni grafik motoru ile 3D olarak kullanıcılara sunulan Paper Glider Crazy Copter 3D, küçük bir helikopteri kontrol etmeye çalıştığımız eğlenceli bir yapım. Oyunda her ne kadar gerçekçi bir fizik motoru bulunsa da karşımıza çıkan objelerde gerçekçilik aramak pek de mantıklı değil zira etrafınızda uçuşan kutulara kadar sizi düşürmeye neden olabilecek bir çok nesne mevcut.

80’den fazla bölümün bulunduğu oyunda aşamaları çabuk bitirmek sizin lehinize bir durum. Zira bu şekilde daha çok puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu puanlar ile shop bölümü altından çeşitli geliştirmeler ve hatta yeni helikopterler satın alabilmek mümkün.

Dört farklı helikopter  türü ile farklı heyecanlar vadeden oyunda savaş helikopteri ile akrobatik hareketler yaparak ilerlemek ve karşınıza çıkan engelleri roketler ile vurmak oyunun heyecan katsayısnı daha da artırıyor.

Fiyatı: Ücretsiz


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler