İçeriğe geç

PES Manager Android

PES-Manager_manşet

PES Manager Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
03 Haziran 2014 Salı

Konami’nin yeni mobil oyunu PES Manager ile eğlence dolu bir futbol menajerlik oyunu sizleri bekliyor. Oyunda para yerine Prize Draw isimli bir sisteme başvurmuş. Dolayısıyla belirli ücretler ödeyerek Prize Draw satın alabiliyorsunuz. Bu sayede yüksek bonservis bedeli olan oyunculara erişebiliyorsunuz. Tabi oyunda Prize Draw kazanmanın tek yolu para harcamak değil. Rakiplerinizle yapacağınız maçları kazanarakta Prize Draw kazanabiliyorsunuz. Tabi ki bu yolla kazandığınız Prize Draw miktarı ile Ronaldo kalitesinde bir oyuncuyu bünyenize katmak senelerinizi de alabilir.

Öte yandan yapımda 1500′ün üzerinde lisanslı futbolcu bulunduğunu da belirtmek isterim. Görünen o ki, Konami PES serisinde sahip olduğu lisanslı futbolcuları bu menajerlik oyununa da doğrudan aktarmış. Fakat yine de bazı ünlü futbolcuların abuk subuk isimlerle karşımıza çıkmaları oyunun en büyük eksilerinden biri.

Konami, PES Manager’e iyi kötü bir de 3D maç motoru eklemiş. Yani dilerseniz maçlarınızı uzun uzun izleyebilir, dilersenizde direk sonucu öğrenebilirsiniz. Bu arada 3D maç motorundan beklentiniz öyle üst düzeyde olmasın.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler