İçeriğe geç

Plants vs Zombies 2 iOS

plants_vs_zombies_2_big

Plants vs Zombies 2 iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
16 Ağustos 2013 Cuma

PopCap Games’in efsanevi oyunu Plants vs Zombies, aylar süren bekleyişin ardından ikinci sürümü ile mobil dünyanın karşısına çıktı. Çıktığı yıl tüm ödülleri toplayan ve bu alanda ulaşılması güç bir başarı elde eden oyunun ikinci sürümü de aslına sadık kalınarak geliştirilmiş.

Bu sürümde temalı karakterler de oyuna dahil oluyor. Antik Mısır, Korsan Çağı, Vahşi Batı gibi kategorilerde hazırlanmış ve daha akıllıcıa hareket eden zombiler ve bu zombilere karşı mücadele ederken kullanabileceğiniz bitkiler bulunuyor.

Bunun yanı sıra artık çok daha güçlü olan ve akıllıca hareket etmeye başlayan zombilere karşı özel güçler de oyuna eklenmiş. Örneğin Super Charge ile bahçenizdeki bitkilere ekstra güç uygulayabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Plants vs Zombies 2, oyun içi satın almalar ile bir gelir modeli oluşturmuş ancak bu durum kesinlikle gözünüzü korkutmasın. Hiçbir satın alma yapmadan da oyunu bitirebilmek kesinlikle olanaklı.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler