İçeriğe geç

Pondr iOS

Pondr_manşet

Pondr iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
13 Nisan 2014 Pazar

Birbirinden güzel fotoğrafları paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması olan Pondr ile fotoğraflarınızı çekin ve Pondr’layın. Rengarenk arayüza sahip fotoğraf paylaşım uygulaması olan bu uygulama Instagram ile birçok benzerliğe sahip. Fotoğraflarınıza filtre uygulayabilir, etiketleme yapabilirsiniz.

Bunun yanında uygulama ile arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı bu uyuglama yanında Facebook’ta da paylaşabileceksiniz. Dilerseniz Pondr hesabınızı oluşturabilir dilersenizde Facebook hesabınız ile giriş yapabilmektesiniz. Fotoğraflarınızın kimler tarafından beğenildiğini görebilme imkanınızda bulunuyor. Beğendiğinim fotoğrafları da repondry yaparak paylaşabilirsiniz.

iOS işletim sistemli iPad, iPhone, iPod Touch cihazlarınıza Pondr adlı sosyal ağ uygulamasını hemen yükleyebilir ve anı arkadaşlarınız ile Pondr’layabilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler