İçeriğe geç

Propel Man

propel_man_big

Propel Man

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
02 Nisan 2013 Salı

Gelmiş geçmiş en eğlenceli mobil oyunlardan biri olan Propel Man, nesne fırlatma oyunlarının popülaritesinden yola çıkılarak geliştirilmiş bir oyun. Tabi bu kez çok daha komplike bir fırlatma sistemi mevcut zira oyunun tek amacı süper kahramanımızı en uzağa fırlatabilmek.

Çok basit görünse de fazlasıyla bağımlılık yapma potansiyeline sahip olan oyun, çeşitli geliştirme seçenekleri ile adeta sizi kendine bağlamayı başarıyor. Satın alacağınız yükseltmeler sayesinde çok daha uzağa fırlatabiliyor veya ek araçlar ile yere düşme süresini uzatabiliyorsunuz. Satın alabileceğiniz nesneler arasında paraşüt, roket gibi seçenekler mevcut.

4 farklı özellikte 16 farklı tasarımda fırlatma ünitesi, heyecan verici ses efektleri, geçilmesi gereken 30 bölüm ve onlarca ulaşılabilir hedef ile uzun oynanabilirlik süresi ile fizik kurallarına sadık kalınarak geliştirilmiş alt yapı oyunu farklı kılan detaylardan sadece bazıları.

Fiyat: 2.00 TL


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler