İçeriğe geç

Rayman Fiesta Run Windows Phone

Rayman-Fiesta-Run-manşet

Rayman Fiesta Run Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
07 Şubat 2014 Cuma

Ubisoft imzalı yepyeni bir oyun Rayman Fiesta Run. Yeni diyoruz çünkü Rayman Jungle Run’ın güncellenmiş değil baştan aşağı yenilenmiş bir hali var karşımızda. Temel mantık aynı olsa da oyundaki tasarımın, nesnelerin ve eğlencenin bir adım öteye taşındığını görüyoruz.

Düz bir doğrultuda değil de soldan sağa doğru ilerleyen oyunda zaman zaman iplere tırmanıp sağdan sola doğru da gitmek gerekiyor ancak oyunun akış yönü soldan sağa doğru. Çılgın karakterimizin kah atlayıp zıplayarak kah yüzerek kah da kayarak ilerlediği bölümler son derece eğlenceli bir şekilde tasarlanmış ve sizi oyuna bağlıyor.

Hali hazırda içersinde 75’ten fazla bölüm bulunan Rayman Fiesta Run, 4 farklı temada tasarlanmış dünyada geçiyor. İlerlemeler esnasında kazanacağınız bonuslar, size hareket zenginliği katacak iyileştirmeler ile geri dönecekti.

Grafiklerin, oyun içi seslendirmelerin ve müziklerin çok başarılı ve uyum içinde olduğu yapımdan tam manasıyla keyif alabilmek için donanımsal olarak ortalamanın üstünde bir cihaza sahip olmanız gerekiyor.

Windows Phone platformuna yeni gelen başarılı oyunlardan biri.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler