İçeriğe geç

Retrica Android

retrica_android_manşet

Retrica Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
22 Nisan 2014 Salı

iOS işletim sistemi için en çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan Retrica sonunda Android’e geldi. Bu uygulama ile çektiğiniz resimlere birçok farklı efekt verebileceksiniz.

İstediğiniz yeri bulanıklaştırabilir ve böylece odak noktasını seçebilirsiniz. Bunun yanında resimleri siyah beyaz yapabilir ve 40′dan fazla filtre ekreyebilirsiniz. Bunun yanında resimlerinizi bu uygulama ile kesebileceksiniz. Bu kadarla da bitmiyor. Resimlerinize birçok farklı çerçeveden istediğinizi ekleyebileceksiniz. Düzenlediğiniz resimleri Instagram, Twitter gibi birçok farklı sosyal ayda paylaşma imkanına da sahipsiniz. Ayrıca deniz, polaroid, altın gibi birçok farklı filtre bulunmakta. Resimlerinizi daha iyi bir yere getirebileceksiniz.

Android işletim sistemli cihazınıza Retrica resim düzenleme uygulamasını hemen indirin ve resimlerinizi düzenlemeye başlayın.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler